Muszla oczna do termowizyjna termowizor HIKVISION do Thunder TH35c

669,00 zł
Brutto

Muszla oczna do termowizyjna termowizor HIKVISION do Thunder TH35c

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

payu raty

Oblicz ratę
Rata już od: miesięcznie


Muszla oczna do termowizorów HIKMICRO Thunder i Thunder PRO to opcjonalny element, który pozwala w szybki sposób przeistoczyć nasadkę termowizyjną w celownik termowizyjny.

Muszla wykonano z miękkiej i wytrzymałej gumy, odpornej na warunki atmosferyczne i trudy polowania. Osłona ma elastyczny amortyzator, który ułatwia zachowanie odpowiedniej odległości oka do celownika, chroni oczodół przed uderzeniem po wystrzale, zwiększa komfort użytkowania i ogranicza wpadania światła zewnętrznego do środka.

HikMicro - jedno urządzenie, wiele możliwości

Jedną z głównych zalet termowizorów HikMicro jest och modułowa konstrukcja, dzięki której jedno urządzenie może pełnić różne role. W naszej ofercie dostępne są niezbędne akcesoria dzięki, którym termowizor HikMicro stanie się Twoim ulubionym narzędziem do polowania i obserwacji. Dodatki są w pełni kompatybilne ze wszystkim termowizorami HIKMICRO Thunder i Thunder PRO, dlatego każdy może dopasować je do własnych potrzeb.

Jeśli posiadasz nasadkę i chcesz przeistoczyć ją w celownik termowizyjny, wystarczy, że wyposażysz ją w szynę montażową i muszę oczną. Osoby, które chcą używać celownika HikMikro jako nasadki, mogą skorzystać z odpowiedniego adaptera i cieszyć się bogatszą funkcjonalnością termowizora.

Specyficzne kody