OD MYŚLIWYCH DLA MYŚLIWYCH...

Firma Izukof.pl Tomasz Kofel powstała w 2008 roku, jako kontynuacja firmy Izukof założonej w 1995 r Początkowym założeniem była działalność w branży produkcji ekspozycji i wyposażenia sklepów.

Od 2009 r pasja przyrodnicza i myśliwska właścicieli zaowocowała rozszerzeniem działalności o produkty noktowizyjne, optykę i akcesoria myśliwsko-outdoorowe.

W roku 2010 firma Izukof.pl została dystrybutorem marki Gals Optics (Biłoruś) oraz Armasight (USA). W kolejnych latach  ofertę sklepu poszerzały porodukty optyczne różnych producentów, jednakże zawsze zwracamy uwagę, aby był to sprzęt który zostały przez nas osobiście przetestowany w warunkach zewnętrznych. Tylko w taki sposób możemy zagwarantować myśliwym wybór najlepszych rozwiązań.

Rok 2012 to okres zapoczątkowania wystaw naszych produktów na Targach w Warszawie, Poznaniu, Sosnowcu i Ostródzie. Jestesmy tam dla Was:

 

 

W 2013 roku firma rozpoczęła rozbudowę o nowy obiekt biurowo-magazynowy przy ul. Zamojskiego 6 w Pogórzu k/Gdyni.

Od 2015r firma posiada koncesję MSW nr B-010/2015 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu bronią i amunicją oraz wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

W latach 2018 - 2021 zostaliśmy głównym importerem produktów firmy INFIRAY.  Dzięki licznym prezentacjom na targach łowieckich, testach w warunkach polowych oraz artykułach w magazynach łowieckich urządzenia chińskiego producenta zdobyły uznanie na polskim rynku. Na bardzo dobrą opinie użytkowników urządzeń termowizyjnych INFIRAY zasłużył także nasz serwis dbający aby każde urządzenie działało poprawnie.

      

W roku 2021 oferta naszej firmy powiększyła się o kolejnego giganta w świecie termowizji - HIKMICRO - HIKVISION. W tym samym roku ofertę także poszerzyły produkty ThermTec.