Hukinol odstraszacz zwierzyny 500ml KIEFERLE 100%

199,00 zł
Brutto

HUKINOL Płyn do odstraszania zwierząt  

Ilość
Oczekiwanie na dostawę

payu raty

HUKINOL Płyn do odstraszania zwierząt  – made in Germany od Kieferle GmbH

Zakres zastosowania:

Odstrasza skutecznie wszystkie rodzaje dzikiej zwierzyny. HUKINOL jest produktem zapachowym, nietoksycznym koncentratem zapachu potu ludzkiego (3 metylowy kwas masłowy). HUKINOL należy stosować bez kontaktu ze zwierzyną, roślinami bądź glebą.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie jego stosowania wskazuje że dzięki dokładnemu przestrzeganiu instrukcji, skuteczność preparatu wzrasta i pozwala ograniczać szkody nawet do 70%

Instrukcja stosowania:

HUKINOL w ilościach 4 - 5 kropli należy bezpośrednio nakrapiać na szmatki, umieszczone na palikach, trzeba jednak zabezpieczyć je przed deszczem za pomocą prymitywnego daszka (kawałek papy, kubeczek jednorazowy, denko butelki, itp.)

Rozwieszone co 15 metrów przy wybranym obiekcie, lub na obrzeżu dróg czy lasu, stanowić będą skuteczną zaporę, którą zwierzyna obawiać się będzie przekroczyć.

Można też plastikową butelkę po wodzie lub innych napojach podziurawić, wypełnić luźno trocinami, lub umieścić w niej gąbkę, a następnie wkropić (najlepjej strzykawką) kilka kropel preparatu HUKINOL. Odstraszający zapach w zależności od pogody, utrzymuje się około dwóch tygodni. Po tym okresie, czynności należy powtórzyć.

WAŻNE - nie nasączać mocno płynem – wystarczy kilka kropel!!! W innym przypadku zwierzyna szybko się uodparnia na zapach.

Zapach ma być prawie niewyczuwalny dla ludzi!!!

Atest Państwowego Zakładu Higieny:

Hukinol uzyskał pozytywną opinię Państwowego Zakładu Higieny w zakresie bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska, pod warunkiem użytkowania zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami producenta.

Odstraszacz Hukinol został wpisany do bazy atestów pod numerem PZH Nr.PZH/HT-2805/2013

Opis:

  • Czas działania: nawet do 2 tygodni
  • Pojemność: 500 ml
  • Atesty: PZH Nr.PZH/HT-2805/2013
  • Substancja czynna: 3-metylowy kwas masłowy

Specyficzne kody