DIYCON Mamba - Predator II - nasadka na lunetę odprzodowa

7 590,00 zł
Brutto

Najnowsza i najlepsza nasadka odprzodowa na lunetę. Model 2022

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

payu raty

Oblicz ratę
Rata już od: miesięcznie

Diycon DNVC-3 Black Mamba to najnowocześniejszy cyfrowy noktowizor z technologią CMOS, przystosowany do pracy w dzień iw nocy, z gwintem przyłączeniowym do popularnych adapterów zaciskowych M52x0.75 (RUSAN w zestawie). Obecnie w 2022 r jest to najmniejszy i najmocniejszy sprzęt w swojej klasie.

Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń DNVC, baterię można wymienić, dzięki czemu czas działania jest prawie nieograniczony! Czas pracy na 1 akku to max 10 h

Matryca CMOS o rozdzielczości Full HD zapewnia krystalicznie czysty obraz w dzień iw nocy. Obrazy i filmy mogą być przechowywane wewnętrznie. Dostępne są również wyjścia WIFI i HDMI.

Przy całkowitej długości zaledwie 143 mm Black Mamba jest niezwykle kompaktowym rozwiązaniem. Z reguły urządzenie można stosować z karabinami z tłumikami bez zmiany montażu.

W przypadku większości celowników lub lunet dziennych możliwe jest bezproblemowe powiększenie do 10x. Ekran OLED zapewnia krystalicznie czysty obraz przez cały czas. Pozycję punktu trafienia dla maksymalnie 3 karabinów można ustawić i zapisać cyfrowo przez użytkownika. Gwarantuje to optymalną precyzję. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku modelami, DNVC-3 posiada pięć wygodnych przycisków sterujących, które sprawiają, że regulacja jest dziecinnie prosta.

Specyfikacja techniczna


· Powiększenie: 1,6-6x

· Zoom cyfrowy: 6x


· Transmisja: Wi-Fi / HDMI

· Bateria: 1x18650

· Czas pracy: do 10 godzin

· Nagrywanie obrazu i wideo

· z gwintem przyłączeniowym do wspólnego adaptera zaciskowego RUSAN  (w zestawie)

· Matryca CMOS o rozdzielczości Full HD

· Wymiary (DxSxW): 143x55x90 mm

· Waga: 480g

· Gwarancja 24 miesiące

· Made in Germany

1 Przedmiot

Specyficzne kody