Monokular termowizyjny - Liemke Keiler-20

Wysyłka w 48 godz.

Ostatnie egzemplarze!

6 499,00 zł


Termowizor Liemke


KEILER-20 

KEILER-20 to kolejny produkt w dziedzinie kamer termowizyjnych od niemieckiej firmy LIEMKE. Po wprowadzeniu na rynek całkowicie nowych termowizorów Bussard, producent zdecydował się uzupełnić linię swoich produktów o tańszy odpowiednik, bazujący na sprawdzonych od lat urządzeniach. W wersji Keiler, zastosowano inny, bardziej ekonomiczny obiektyw, dzięki któremu cena nowych urządzeń jest doprawdy zdumiewająca!

Ręczny termowizor Liemke Keiler-20 zaprojektowany został do obserwacji w dzień i w nocy, w warunkach przy których zwykłe lornetki a nawet urządzenia noktowizyjne okazują się nieskuteczne.

Obraz jest wyrazisty, czysty, kontrastowy i bardzo płynny (w termowizorach serii KEILER zastosowano częstotliwość odświeżania 50 Hz). Nowe termowizory także posiadają wyjście analogowego video, do zastosowania z zewnętrznymi rejestratorami MiniRecorder DVR.

Termowizor ten potrafi wykrywać obiekty w trudnych warunkach atmosferycznych, we mgle, w dymie a nawet ukryte za przeszkodami takimi jak zarośla. Podstawowymi elementami urządzenia są detektor o rozdzielczości 384 x 288 pikseli. Powiększenie termowizora wynosi 1,5 x i może zostać zwiększone do 2 - 4 x zoom cyfrowy. Dodatkowo, jako jeden z niewielu producentów LIEMKE zapewnia w swoich termowizorach częstotliwość odświeżania obrazu aż 50Hz, umożliwiając obserwację szybko przemieszczających się obiektów.

Innym ważnym atutem KEILERA-20 jest doskonały wizjer, wykorzystujący wyświetlacz o rozdzielczości 640x480 px. Jego walory docenią użytkownicy pracujący w warunkach nocnych. KEILER jest szybki w działaniu i intuicyjny, idealnie sprawdza się w dynamicznym środowisku użytkowym i może być używany w każdych warunkach pogodowych.

Wszystkie elementy sterujące umieszczono w łatwo dostępnych miejscach na górnej powierzchni obudowy. Przyciski są duże, pozwalają na obsługę urządzenia w rękawicach. Termowizor posiada gniazda – gniazdo zasilające oraz gniazdo wyjścia video umożliwiające nagrywanie obrazu na urządzeniach zewnętrznych. Obraz jest wolny od dystorsji i winietowania. Sprzęt przystosowany jest do pracy w temperaturach od -20 do +50 stopni. Obudowa została solidnie zabezpieczona, urządzenie posiada certyfikat IP66

 

Dane techniczne:

 • odświeżanie: 50 Hz
 • powiększenie: 1,5x
 • powiększenie z zoomem cyfrowym: do 2-4x
 • rozdzielczość: 384 x 288
 • wyświetlacz: 640 x 480 pikseli
   
  pole widzenia: 27x20 stopni
  zasilanie: akumulator / 5h
  ładowanie przez port Micor-USB
  ochrona i odporność IP66
  waga: 470 g / wymiary: 70x70x180
  zasięg detekcji: 800 m


GWARANCJA 36 m-cy.

Powrót do poprzedniej strony