TRENTOLIN Środek wabiący lisy, jenoty, norkę

179,00 zł
Brutto

TRENTOLIN Środek wabiący lisy, jenoty, norkę

Ilość
Dostępny

payu raty

Środek wabiący lisy, jenoty i kuny

Firma Kraus®Jagdbedarf z Niemiec jest producentem środków wabiących. Jej produkty potwierdziły swoją skuteczność u tysięcy zadowolonych myśliwych w Europie. Sprzedawane są w sklepach myśliwskich w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji i innych krajach europejskich.

Środek wabiący kuny, jenoty i lisy, sprzedawany w litrowych opakowaniach. Działanie wymierzone jest na instynkt głodu, ponieważ zapach środka przypomina rozkładające się mięso ryby i kurczaka

Sposób użycia:

Koncentrat należy zmieszać z wodą w proporcjach 1:9 i zmieszać z kawałkami mięsa, a następnie pozostawić do następnego dnia.

RADA: 

Od miejsca przejścia lisa do docelowego miejsca, gdzie jest zasiadka, drogę należy skropić gotowym roztworem co ok. 20 m, lub rozrzucić nasączone roztworem kawałki mięsa ryby lub kurczaka. W docelowym miejscu należy zawiesić (20-50 cm nad ziemia) szmatkę lub gąbkę nasączoną roztworem. Dla dłuższego zachowania zapachu dobrze jest nasączoną gąbkę włożyć do płytkiego słoika, żeby roztwór nie spływał na ziemię i dłużej pozostawał aktywny.

5 Przedmioty