Nóż RealHunter Double Blade - 2 ostrza !

Wysyłka w 48 godz.

Ostatnie egzemplarze!

220,00 zł

PROFESJONALNY NÓŻ DLA MYŚLIWEGO


REALHUNTER DOUBLE BLADE


Twój RealHunter Double Blade to więcej niż nóż, to narzędzie gotowe by wykonać każde zadanie. Bez względu na to czy jesteś myśliwym, pasjonatem survivalu czy ratownikiem medycznym od teraz masz nóż, który dzięki zastosowaniu dwóch obrotowych ostrzy ze stali nierdzewnej posiada znacznie szerszy zakres prac.


Nóż do patroszenia lub ratowniczy (kształt sierpowaty)

Ostrze to zostało zaprojektowane i wykonane w ten sposób aby proces patroszenia / skórowania zwierzyny był efektywny bez narażenia na uszkodzenie tuszy. Pozwala na to zaokrąglony czubek ostrza jak i krzywizna niezwykle ostrej krawędzi tnącej.

Noże tego rodzaju szeroko stosuje się w ratownictwie. Przykładowo gdy zajdzie konieczność rozcięcia nogawki spodni czy też pasów bezpieczeństwa w samochodzie, zaokrąglony czubek ostrza nie zrani osoby ratowanej. Ostrą krawędzią przetniemy każdy materiał, która utrudnia przeprowadzenie skutecznej akcji ratunkowej. Cięcia blisko ciała tego rodzaju ostrzem jest bardzo bezpieczne i praktycznie całkowicie eliminuje ryzyko przypadkowego zranienia.

Ostrze klasyczne

Drugie ostrze, klasyczne o wszechstronnym zastosowaniu nadaje się idealnie do ogólnego i codziennego użytku. Sprawdzi się ono podczas prac obozowych, przygotowania posiłku czy drobnych napraw jako główne narzędzie tnące. Warto dodać że odpowiedni profil ostrza jak i jego szlif zapewniają dużą wytrzymałość klingi.

Ergonomia, higiena i funkcjonalność

Nóż RealHunter Double Blade posiada niezwykle ergonomiczną rękojeść dzięki teksturowanej i antypoślizgowej gumie oraz odpowiednim nacięciom na kciuk. Takie rozwiązanie zapewnia pewny chwyt w każdych warunkach. Nóż posiada konstrukcję otwartą, co znacznie ułatwia utrzymanie narzędzia w czystości. Wbudowana blokada bardzo dobrze blokuje klingę i pozwala na pracę w każdej pozycji bez ryzyka przypadkowego obrócenia się ostrza.

W zestawie z nożem dołączony został praktyczny i solidny pokrowiec z cordury z możliwością przypięcia na pas, w którym bezpiecznie przeniesiesz swoje narzędzie.

 

Doskonała propozycja na prezent

Całość zestawu została zapakowana w pudełko wykonane z naturalnego drewna. Podkreśla to wyjątkowy charakter noża i czyni nóż Double Blade doskonałą propozycją na upominek dla mężczyzny, którego pasją jest myślistwo, survival lub też jest pasjonatem noży.

Pamiętaj aby nóż zachować w dobrej kondycji. Regularne czyszczenie oraz podostrzanie ostrzy zapewni długą i bezawaryjną prace narzędzia

Dane techniczne:

  • długość ostrzy: 90 mm / 80 mm
  • długość całkowita: 210 mm
  • grubość ostrza: 3 mm
  • stal: nierdzewna (57HRC)
  • rękojeść: guma, kolor pomarańczowy
  • waga: 142 g.

Gwarancja 24 miesiące.

Pamiętaj aby nóż zachować w dobrej kondycji. Regularne czyszczenie oraz podostrzanie ostrzy zapewni długą i bezawaryjną prace narzędzia.Powrót do poprzedniej strony