O nas - noktowizor.com.pl

Fotopułapka, noktowizja, termowizja - noc zmieniamy w dzień.
Specjalistyczny sklep z urządzeniami noktowizyjnymi i termowizyjnymi (fotopułapka, noktowizja, pastorały). Noktowizja i termowizja dla myśliwych, strzelców oraz turystów. W ofercie również fotopułapki. Zapewniamy serwis - naprawy.

Noktowizja, termowizja i fotopułapki dla Ciebie.

 

OD MYŚLIWYCH DLA MYŚLIWYCH...

Firma Izukof.pl Tomasz Kofel powstała w 2008 roku, jako kontynuacja firmy Izukof założonej w 1995 r Początkowym założeniem była działalność w branży produkcji ekspozycji i wyposażenia sklepów.

Od 2009 r pasja przyrodnicza i myśliwska właścicieli zaowocowała rozszerzeniem działalności o produkty noktowizyjne, optykę i akcesoria myśliwsko-outdoorowe.

W roku 2010 firma Izukof.pl została autoryzowanym dystrybutorem marki Gals Optics (Biłoruś) oraz Armasight (USA). W kolejnych latach  ofertę sklepu poszerzały porodukty optyczne różnych producentów, jednakże zawsze zwracamy uwagę, aby był to sprzęt który zostały przez nas osobiście przetestowany w warunkach zewnętrznych. Tylko w taki sposób możemy zagwarantować myśliwym wybór najlepszych rozwiązań.

Rok 2012 to okres zapoczątkowania wystaw naszych produktów na Targach w Kielcach, ExpoHunting w Sosnowcu, HubertusExpo w Warszawie. Jestesmy tam co roku:


           

            

       

   

W 2013 roku firma rozpoczęła rozbudowę o nowy obiekt biurowo-magazynowy przy ul. Zamojskiego 6 w Pogórzu k/Gdyni.

Od 2015r firma posiada koncesję MSW nr B-010/2015 na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu bronią i amunicją oraz wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.


ZAPRASZAMY !


zapraszamy do nowego sklepu